Skip to content

Firma Barzowski.pl

Moje doświadczenie z budownictwem rozpocząłem dość dawno, bo w roku 1998. Najpierw jako murarz – czeladnik. Przez kilka lat nabierałem doświadczenia w murowaniu i innych pracach budowlanych jako najęty robotnik wykwalifikowany. Swoją dokładnością i pracowitością, oraz odpowiedzialnością za wykonywana pracę szybko budowałem zaufanie do swojej osoby wśród kontrahentów realizujących inwestycje, w których brałem udział. Najpierw w weekendy i wieczorami, potem w dniach wolnych od pracy wykonywałem drobne prace budowlane zlecone do szybkiego wykonania. Do takich prac należało wykonanie prac murarskich przed docelową murarką, układanie tynków na wymurowanych powierzchniach, przygotowanie i realizacja wylewek betonowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Sporo zleceń dotyczyło również wykonania ogrodzenia na fundamencie betonowym oraz zwykłych płotów ogrodzeniowych z bramami wjazdowymi.

W czerwcu 2002 roku ilość prac zleconych była już tak duża, że postanowiłem rozwinąć swoją własną działalność gospodarczą w zakresie robót budowlanych. I tak powstała Firma Budowlana „KAROL”. W pierwszym etapie sam, a później z pracownikiem wyspecjalizowaliśmy się w kładzeniu tynków wewnętrznych. Widząc niedociągnięcia murarskie pozostawione przez „fachowców” zacząłem rozbudowywać zakres działalności mojej firmy budowlanej o usługi murarskie.

Firma barzowski.pl

Pierwszymi zleceniami były rozbiórki i dobudówki budynków stojących. Ilość zleceń przerosła możliwości ekipy dwuosobowej, co spowodowało wzrost zatrudnionych osób w różnych specjalnościach. Firma dysponowała już odpowiednią ekipą budowlaną, aby postawić budynek od podstaw. W międzyczasie rozrastał się park maszyn niezbędnych do obniżenia świadczonych usług budowlanych jak i do podwyższenia jakości wykonywanych prac. Z biegiem czasu otrzymywałem również zlecenia od deweloperów jako podwykonawca większych projektów budowlanych. Nasze zaangażowanie w wykonywane projekty zaowocowało możliwością współpracy i kooperację z dużym inwestorem realizującym zlecenia dla dyskontów LIDL i ALDI na terytorium Republiki Federalnej Niemiec. Miałem okazję poznać i wdrożyć najnowocześniejsze technologie budowlane stosowane w krajach rozwiniętych. Zdobyte doświadczenia z powodzeniem są stosowane w bieżącej działalności, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów ponoszonych przez inwestorów, a przy tym zachowanie najwyższych europejskich standardów stosowanych w nowoczesnym budownictwie.

Zdobyte doświadczenie oraz pełna odpowiedzialność zaprocentowały na rynku rodzimym. Jako Firma Barzowski.pl zaczęliśmy realizować większe projekty budowlane, czego przykładem może być budynek handlowo usługowy – Hala targowa w Gdańsku Oliwie, czy też wielokondygnacyjny budynek biurowy w Gdańsku Kokoszkach. Obecnie realizujemy projekty budowlane na zlecenie inwestorów z całego województwa Pomorskiego. Budujemy zarówno domy jednorodzinne wolnostojące, jak i w budownictwie bliźniaczym. Oferujemy pełen zakres usług budowlanych, od projektu, do prac wykończeniowych włącznie. Przykłady realizacji firma Barzowski.pl jako głównego wykonawcy można zobaczyć w galerii na naszej stronie internetowej. Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na dokładność wykonania zarówno prac murarskich jak i prac ogólnobudowlanych. Przekłada się to na dość spore oszczędności dla inwestora. Mamy na uwadze fakt, że w późniejszym terminie będą kładzione tynki zewnętrzne, oraz tynki wewnętrzne oraz glazura i terakota. Dokładne wykonanie murów przekłada się na niższe zużycie zapraw tynkarskich jak i klejów na posadzki i kafelki.

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.