Skip to content

Referencje

Referencje firmy budowlanej Barzowski.pl:

1. Stowarzyszenie Kupców „POLANKI”. Za wykonanie stanu surowego Hali Targowej w Gdańsku Oliwie przy ulicy Polanki. Czas realizacji: listopad – grudzień 2008 roku.

Stowarzyszenie Kupców Polanki

2. Firma TMC SHELTER S.C. Gdańsk, za rzetelne wykonanie stanu surowego budynku biurowo – usługowego w Gdańsku, przy ulicy Kalinowej. Czas realizacji do maja 2008 roku.

TMC SHELTER Gdańsk

3. Firma MEIE – MICHALAK S.C. za stan surowy budynku biurowo – magazynowego w Gdańsku, przy ulicy Wiślanej. Czas realizacji inwestycji: II kwartał 2009 roku.

MEIE Michalak Gdańsk

4. Firma hair4you za stan surowy budynku mieszkalno – usługowego w Gdańsku – Szadółkach. Za dużą wiedzę budowlaną, indywidualne podejście i cierpliwość do inwestora 😉 Czas realizacji inwestycji: kwiecień – czerwiec 2014 roku.

Hair4you Gdańsk

5. Inwestor Prywatny, Pan Kamil za stan surowy budynku mieszkalnego wybudowanego w miejscowości Mezowo koło Żukowa. Za solidność i dokładność wykonanych prac budowlanych, za terminowość i zaangażowanie.. Dziękujemy.

Budowa domu Mezowo Referencje

6. Inwestor Prywatny, Pan Mariusz i Pani Magdalena za stan surowy budynku mieszkalnego wybudowanego w miejscowości Kowale. Zostaliśmy docenieni za sprawne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac budowlanych. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy.

List referencyjny Lniska

7. Inwestor Prywatny, Pan Michał za sprawne i terminowe wykonanie prac budowlanych. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy pięknie.

Budowa domu Gdynia Chwarzno Referencje

8. Inwestor Prywatny, Pan Sebastian za wysoką jakość wykonania budynku z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy.

Referencje dla Barzowski_pl Budowa domu Gdynia Chwarzno

9. Inwestorzy prywatni, Państwo Żaneta i Jarosław Brzoskowscy. Za wysoki poziom wiedzy technicznej, za doświadczenie, za profesjonalizm. Dziękujemy pięknie. Opis budowy Państwa Brzoskowskich znajduje się na tej stronie.

10. Inwestorzy prywatni, Państwo Monika i Adam Góreccy. Za terminowość, staranność i dokładność wykonania inwestycji. Dziękujemy ślicznie. Opis budowy Państwa Góreckich znajduje się na tej stronie.

Barzowski.pl Referencje Opinie Góreccy 00

11. Inwestorzy prywatni, Państwo Marzena i Rafał. Za profesjonalizm i wiedze budowlaną. Dziękujemy bardzo. Opis budowy Państwa Marzeny i Rafała znajduje się na tej stronie.