Skip to content

Referencje

Firma budowlana Barzowski.pl – Referencje:

Wiele osób mówi, że budowa domu to ogromny stres, mnóstwo problemów, nieprzewidziane problemy i wydatki. Wiele osób niezbyt miło wspomina ten okres życia ciesząc się, że już jest za nimi. Rozpoczynając budowę z reguły towarzyszy nam pewna doza strachu, szczególnie kiedy budujemy dom po raz pierwszy. Jeżeli chcemy uniknąć powyższego, szczerze rekomendujemy firmę Barzowski.pl. Dla nas budowa domu przez ekipę Pana Karola, to była przyjemność… Całą realizację znajdziecie na tej stronie.

Referencja Barzowski pl AiC_Labuda

Za trud związany z organizacją pracy, łącznie z kontraktami branżowymi oraz zakupem materiałów budowlanych. Za należyte wykonanie prac budowlanych. Inwestorzy indywidualni: Pani Damiany i Pana Michała. Realizacja budowy domu z piwnicą znajduje się na tej stronie. My ze swej strony bardzo dziękujemy za dobrą współpracę i wybór naszej firmy do realizacji prac budowlanych!

Za trud związany z organizacją pracy, łącznie z kontraktami branżowymi oraz zakupem materiałów budowlanych. Za należyte wykonanie prac budowlanych. Inwestorzy indywidualni: Pani Damiany i Pana Michała. Realizacja budowy domu z piwnicą znajduje się na tej stronie. My ze swej strony bardzo dziękujemy za dobrą współpracę i wybór naszej firmy do realizacji prac budowlanych!


Za należyte wykonanie prac budowlanych, za fachowe podejście do realizacji trudnego obiektu, za nasze zaangażowanie od Inwestorów, Pani Izabeli i Pana Sławomira. Realizacja budowy domu na skarpie znajduje się na tej stronie. Za dobrą współpracę i wybór naszej firmy do realizacji prac budowlanych serdecznie dziękujemy!

Budowa domu na skarpie Referencje Barzowski 01

Za profesjonalną realizację budowy wymarzonego domu od Pana Sergiusza z Rodziną. Pełny opis budowy domu w Otominie znajduje się na tej stronie. Zdjęcia pochodzą ze zbiorów prywatnych Państwa Inwestorów, za które uprzejmie dziękuję.

Referencje Budowa domu w Otominie wiosna 2022

Za współpracę, rady i pomoc przy budowie domu jednorodzinnego od Państwa Katarzyny i Krzysztofa. Realizacja opisana jest na tej stronie. Zdjęcia pochodzą ze zbiorów prywatnych Inwestorów, za które uprzejmie dziękuję.

Budowa domu 2022 Referancja Barzowski 01

Za osobiste zaangażowanie w wykonanie skomplikowanego projektu domu na gdańskim Ujeścisku. Realizację budowy opisaliśmy na tej stronie. Prace budowlane zakończyliśmy wczesnym latem. Dziękuję bardzo Państwu Kosińskim za współpracę.

Budowa domu Firma budowlana Referencje PDF 01

Inwestorzy prywatni. Pani Joanna i Pan Damian. Za zaangażowanie, doradztwo i fachowe podejście przy budowie wymarzonego domu w Gdyni. Prace budowlane zakończyliśmy wczesnym latem 2020 roku. Pamiętacie, to było lato z COVID-19. Opis prowadzonej budowy znajduje się w tym miejscu. Poniżej rekomendacja od Inwestorów.

Firma Budowlana Barzowski pl Rekomendacja Dom w Gdyni Pustkach Cisowskich lato 2020

Stowarzyszenie Kupców „POLANKI”. Za wykonanie stanu surowego Hali Targowej w Gdańsku Oliwie przy ulicy Polanki. Czas realizacji: listopad – grudzień 2008 roku.

Stowarzyszenie Kupców Polanki

Firma TMC SHELTER S.C. Gdańsk, za rzetelne wykonanie stanu surowego budynku biurowo – usługowego w Gdańsku, przy ulicy Kalinowej. Czas realizacji do maja 2008 roku.

TMC SHELTER Gdańsk

Firma MEIE – MICHALAK S.C. za stan surowy budynku biurowo – magazynowego w Gdańsku, przy ulicy Wiślanej. Czas realizacji inwestycji: II kwartał 2009 roku.

MEIE Michalak Gdańsk

Firma hair4you za stan surowy budynku mieszkalno – usługowego w Gdańsku – Szadółkach. Za dużą wiedzę budowlaną, indywidualne podejście i cierpliwość do inwestora 😉 Czas realizacji inwestycji: kwiecień – czerwiec 2014 roku.

Hair4you Gdańsk

Inwestor Prywatny, Pan Kamil za stan surowy budynku mieszkalnego wybudowanego w miejscowości Mezowo koło Żukowa. Za solidność i dokładność wykonanych prac budowlanych, za terminowość i zaangażowanie.. Dziękujemy.

Budowa domu Mezowo Referencje

Inwestor Prywatny, Pan Mariusz i Pani Magdalena za stan surowy budynku mieszkalnego wybudowanego w miejscowości Kowale. Zostaliśmy docenieni za sprawne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac budowlanych. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy.

List referencyjny Lniska

Inwestor Prywatny, Pan Michał za sprawne i terminowe wykonanie prac budowlanych. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy pięknie.

Budowa domu Gdynia Chwarzno Referencje

Inwestor Prywatny, Pan Sebastian za wysoką jakość wykonania budynku z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy.

Referencje dla Barzowski_pl Budowa domu Gdynia Chwarzno

Inwestorzy prywatni, Państwo Żaneta i Jarosław Brzoskowscy. Za wysoki poziom wiedzy technicznej, za doświadczenie, za profesjonalizm. Dziękujemy pięknie. Opis budowy Państwa Brzoskowskich znajduje się na tej stronie.

Inwestorzy prywatni, Państwo Monika i Adam Góreccy. Za terminowość, staranność i dokładność wykonania inwestycji. Dziękujemy ślicznie. Opis budowy Państwa Góreckich znajduje się na tej stronie.

Barzowski.pl Referencje Opinie Góreccy 00

Inwestorzy prywatni, Państwo Marzena i Rafał. Za profesjonalizm i wiedze budowlaną. Dziękujemy bardzo. Opis budowy Państwa Marzeny i Rafała znajduje się na tej stronie.