Skip to content

Referencje

Referencje firmy budowlanej Barzowski.pl:

Inwestorzy prywatni. Pani Joanna i Pan Damian. Za zaangażowanie, doradztwo i fachowe podejście przy budowie wymarzonego domu w Gdyni. Prace budowlane zakończyliśmy wczesnym latem 2020 roku. Pamiętacie, to było lato z COVID-19. Opis prowadzonej budowy znajduje się w tym miejscu. Poniżej rekomendacja od Inwestorów.

Firma Budowlana Barzowski pl Rekomendacja Dom w Gdyni Pustkach Cisowskich lato 2020

Stowarzyszenie Kupców „POLANKI”. Za wykonanie stanu surowego Hali Targowej w Gdańsku Oliwie przy ulicy Polanki. Czas realizacji: listopad – grudzień 2008 roku.

Stowarzyszenie Kupców Polanki

Firma TMC SHELTER S.C. Gdańsk, za rzetelne wykonanie stanu surowego budynku biurowo – usługowego w Gdańsku, przy ulicy Kalinowej. Czas realizacji do maja 2008 roku.

TMC SHELTER Gdańsk

Firma MEIE – MICHALAK S.C. za stan surowy budynku biurowo – magazynowego w Gdańsku, przy ulicy Wiślanej. Czas realizacji inwestycji: II kwartał 2009 roku.

MEIE Michalak Gdańsk

Firma hair4you za stan surowy budynku mieszkalno – usługowego w Gdańsku – Szadółkach. Za dużą wiedzę budowlaną, indywidualne podejście i cierpliwość do inwestora 😉 Czas realizacji inwestycji: kwiecień – czerwiec 2014 roku.

Hair4you Gdańsk

Inwestor Prywatny, Pan Kamil za stan surowy budynku mieszkalnego wybudowanego w miejscowości Mezowo koło Żukowa. Za solidność i dokładność wykonanych prac budowlanych, za terminowość i zaangażowanie.. Dziękujemy.

Budowa domu Mezowo Referencje

Inwestor Prywatny, Pan Mariusz i Pani Magdalena za stan surowy budynku mieszkalnego wybudowanego w miejscowości Kowale. Zostaliśmy docenieni za sprawne i terminowe wykonanie powierzonych nam prac budowlanych. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy.

List referencyjny Lniska

Inwestor Prywatny, Pan Michał za sprawne i terminowe wykonanie prac budowlanych. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy pięknie.

Budowa domu Gdynia Chwarzno Referencje

Inwestor Prywatny, Pan Sebastian za wysoką jakość wykonania budynku z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dokumentacja z budowy znajduje się tutaj. Dziękujemy.

Referencje dla Barzowski_pl Budowa domu Gdynia Chwarzno

Inwestorzy prywatni, Państwo Żaneta i Jarosław Brzoskowscy. Za wysoki poziom wiedzy technicznej, za doświadczenie, za profesjonalizm. Dziękujemy pięknie. Opis budowy Państwa Brzoskowskich znajduje się na tej stronie.

Inwestorzy prywatni, Państwo Monika i Adam Góreccy. Za terminowość, staranność i dokładność wykonania inwestycji. Dziękujemy ślicznie. Opis budowy Państwa Góreckich znajduje się na tej stronie.

Barzowski.pl Referencje Opinie Góreccy 00

Inwestorzy prywatni, Państwo Marzena i Rafał. Za profesjonalizm i wiedze budowlaną. Dziękujemy bardzo. Opis budowy Państwa Marzeny i Rafała znajduje się na tej stronie.