Skip to content

Firma Budowlana Gdańsk

Firma budowlana Gdańsk

Trójmiasto | Gdynia | Kartuzy | Przodkowo

Dane rejestrowe: Firma Budowlana Barzowski.pl Karol Barzowski ul. Piaskowa 76; Osowa Góra 83-304 Przodkowo k. Gdańsk e-mail: biuro(at)barzowski.pl

NIP: 589-143-03-82; REGON: 192911899; Numer Ewidencji: 654

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną działająca na rynku województwa pomorskiego od 15 lat. Przez te lata działalności wybudowaliśmy wiele domów jednorodzinnych dla inwestorów indywidualnych w różnych miejscach naszego regionu. Doskonałe zorganizowanie prac budowlanych, szeroki wachlarz dostawców materiałów budowlanych, ogromne doświadczenie nie tylko właściciela, ale również doświadczenie i lata praktyki wszystkich pracowników budowlanych, tworzących doskonały zespół, skutkuje wysokim zadowoleniem inwestorów, dla których profesjonalizm, rzetelność oraz dokładność wykonywanych prac budowlanych stoją na pierwszym miejscu. Nasza firma budowlana to nie tylko domy mieszkalne. W naszym portfolio znajdują się również większe inwestycje, takie jak budynek Hali Targowej w Gdańsku Oliwie, przy ul. Polanki, pawilony handlowe w Żukowie, czy Zakład Usługowy wraz z częścią mieszkalną w Gdańsku. Każdy Klient jest dla nas jednakowo ważny.

Firma budowlana Gdańsk

W celu zarezerwowania terminu budowy Twojej inwestycji prosimy o wypełnienie formularza obok, lub o kontakt telefoniczny. Zapraszamy do współpracy.